For you..;)

Lady Box červen

14. července 2013 v 19:53 | Lucie
Už si ani nepamatuji, kdy mi Ladybox dorazil. Jsou to možná tak dva týdny. Přesně den poté, co mi přišel jsem odjela na dovolenou a tak jsem alespoň měla dostatečně dlouhou dobu na to otestovat produkty, ale recenzi píši až teď.

No. Ladybox přišel jako minule v krásné tmavě růžové krabici. Po rozbalení na mě koukala nádherná jemně růžová krabička, která mě rozhodně oslovila a to i přestože růžovou nemám ráda. Po rozbalení na mne opět dýchla taková ta Ladyboxová vůně. Z Ladyboxu se na mě usmívalo rovnou několik produktů.

V červnovém Ladyboxu jsem našla- Mixa 24h zklidňující krém, Inglot blush, Kiss my face Anti-stress Shower & Bath gel, Weleda šampón, Figs & Rouge AloeVera & Mint Balm, Salcura Topida, Duck Island Body Lotion Mandarin & Bergamot a vzorech BB krému od Vichy.

Lady Box březen 2013

7. dubna 2013 v 15:32 | Lucie
Ahojte! Dnes je to přesně měsíc od mého posledního článku, nějak začíná můj zájem o blog upadat. Přijde mi to z neznámého důvodu prazvláštně pubertální a moc se to ke mně nehodí. A taky nevím o čem bych psala. V mém životě se asi nic zvláštního neděje. Jím, spím a učím se a to je asi tak všechno. Takže mě tak nějak ani nenapadá o čem bych psala a články o tom, jak moc budu potřebovat psychiatra pokud se to počasí venku nezlepší, mi nepřijdou nějak zajímavé. Každopádně se musím dostat k tomu o čem tenhle článek má být. A to je sice Lady box.

Mnohokrát jsem o tom slyšela a jsem si na sto procent jistá, že vy taky. Je toho teď plný internet a Českou republiku zachvátilo šílenství krabiček krásy. No každopádně, dostala jsem jednu na otestování a tady máte můj posudek, jakožto člověka, který se na to díval leda tak na videiích jinak se do toho nějak neangažoval.

Projekt

19. ledna 2013 v 20:59 | Lucie
V minulém článku jsem se trochu "rozvášnila" a ačkoliv byl článek o úplně ničem jiném, čtenářka mého blogu - hledackapravdy- přišla s velice zajímavým nápadem. Jde o jistý projekt, kde bych každý den (v mém případě, vždy jednou za čas) napsala článek na určité téma. Dokonce mi dala i odkaz na kterém najdu témata na 30 dní. Některá mi přijdou docela dost odobní, ale rozhodla jsem si jich několik vybrat a v následující době psát o nich. Ještě to není jisté, je to tak nějak na vás. Nevím jestli by se to na tento blog hodilo, ale vybrala jsem jen to, co si myslím, že by můj blog snesl.

Témata:
1. Můj názor na drogy a alkohol
2. Můj názor na náboženství
3. Okamžik, kdy jsem přemýšlela o sebevraždě
4. O mém znamení horoskopu. Jak si myslím, že na mě sedí.
5. Náhodných deset písniček, které přehraje můj mobil.
6. Mí oblíbení blogeři
7. V co věřím
8. Jak důležité je pro mě a podle mě vzdělání
9. Jeden z mých oblíbených pořadů
10. Můj oblíbený film- o čem je
11. Někdo, kdo mě fascinuje, a proč
12. Mé cíle na 30 dnů dopředu
13. Věci, které miluji
14. Co nenávidím
15. Můj názor na podvádění (jak ve vztahu, tak kdekoliv jinde)
16. Jaká bych chtěla být
17. Co bych udělala, kdybych vyhrála milion
18. Největší trapasy mého života
19. Čeho se nejvíce bojím (teď mám namysli různé fobie)
20. Co bych jednou ráda uměla
21. Deset věcí, které musím udělat až budu v Anglii (několik věcí, které bych chtěla udělat, ale není to můj styl)

Docela jsem to zkrouhla. Z třiceti dnů mi zbylo dvanáct, ale to nevadí. Každopádně si myslím, že je to docela fajn nápad. Nakonec- aby jste pochopili tu číslovku- od třináctky jsem si to vymyslela sama. Myslím si, že to jsou docela dobré nápady. Jaký na to máte názor? Myslíte si, že je to dobrý nápad, nebo to mám uvést v zapomění?

Moustache..

28. prosince 2012 v 15:04 | Lucie
Další DIY. Vtip je v tom, že vám to dám jako ochutnávku. Dělala jsem to dneska dopoledne. No vlastně spíše odpoledne, ale nakonec jsem se rozhodla, že to dám na krásnou a potom to třeba možná, dám i sem. Každopádně tady máte hotový model- jak to vypadá a v nejbližší době (netuším, kdy to krásná vydá) na to najdeš na krásné.cz i návod. Tak snad se vám to líbí.

Nový blog

23. prosince 2012 v 17:58 | Lucie
Abych nespamovala, tenhle blog, tak jsem si opět založila nový blog. Vím, že na pinkcameru, taky moc nepřispívám, ale to jen proto, že poslední dobou jsem se neměla k focení, a to je k tomu, aby blog o focení fungoval, celkem potřeba. Jenže tenhle blog je vlastěn kopií na tenhle blog, jen je to v mé chudé angličtině. Je to pro mě takové procvičení, a myslím si, že to není tak zlé a že tomu bude rozumět každý. No, zkuste to..:)

Jak zabalit dárky?

22. prosince 2012 v 12:27 | Lucie
Možná už je trochu pozdě. No. Do Vánoce koneckonců už zbývají jen dva dny- a já mám konečně všechny dárky. I s fotkama. Jo měl být konec světa, ale tomu jsem moc nevěřila. Nejvíce mě rozesmáli, že nám včera- v den konce světa, napíšou, že vůbec k žádné apokalypse dojít nemělo, že jsme jen vstoupili do nové éry, nebo tak něco. Včera!! Tak mi sakra řekněte, proč jsem kvůli tomu v šesté třídě furt brečela? Jo, jo byla jsem konecsvětafobik. No nic.

Říkala jsem sim že bych to nechala až do příštích Vánoc, ale nechce se mi čekat a navíc si myslím, že dárky nebalíme jen na Vánoce. Myslím, že je balíme, i když má někdo narozeniny nebo tak něco, tím pádem si myslím, že se tento návod bude hodit, kdykoliv během roku.

I fallen even more in love with you...

27. října 2012 v 18:23 | Lucie
Vyčerpaný ze změn,
dychtím po pravdě,
jsem blíž než když jsem za tebou začal uhánět,
jsem do tebe stále více zamilovaný,
nechal jsem odejít všechno, co jsem držel.
Stojím zde dokud mě nedonutíš se pohnout,
vznáším se tu s tebou v této chvíli!
Tumblr_laii13nzuj1qe5pcuo1_500_large

Wings!

5. září 2012 v 17:11 | Lucie
Jak tak poslední dobou pozoruju různá videa na internetu, narazila jsem na jedno, kde byla v pozadí tato písnička a nejde ji nemilovat. No zkuste to :)

DIY- řetízek s mašličkou

3. září 2012 v 16:32 | Lucie
Tak je tady další DIY projekt. Původně měl být na krásnou, ale nemám v plánu nechat si další věc zkritizovat, tak snad se bude líbit alespoň vám tady na blogu, i když se musí nechat, že valná většina z vás je taky z krásné. A neházím vás všechny do jednoho pytle. Jsou tam i moc správné holky, kterým děkuji za podporu, ale taky nanynky na nejhorší úrovni.

DIY- ,,americké náušnice"

25. srpna 2012 v 8:47 | Lucie
Je tu první DIY návod- grafika trochu vázne. Bohužel fotky ve velkém rozlišení jsou rozmazaná a prostě špatné, tak jsem je zmenšila a udělala návod jak si náušnice vyrobit. No co, snad to z toho pochopíte. Příště to bude lepší. Slibuji!
 
 

Reklama