Odjezd..

13. července 2012 v 17:24 | Lucie |  Ze života..
Toto není ani tak obvyklý fejeton. Ty bývají spíše na úrovni. Tohle bude spíše jak trapná poznámka. Jak zápis do deníčku nějaké třináctileté holky. Možná snad jen nebude tak.. Nevím ani jak to nazvat. Jde spíše o přísun informací.

Jistě víte, že mám dceřinný blog. Na delší dobu mám přednastavené fotky, které tam vycházejí, tak se kdyžtak podívejte. Odkaz najdete úplně dole pod ikonou krásná. cz. No mimo jiné jsem předevčírem spáchala focení, takže jsem fotky nahrála na net. Na blog jsem je ještě nedala za to jsem se dneska dvě hodiny, možná i déle, štvala s oficiálníma foto stránkama. Jelikož původní šablonu už má jedna holka jejíž foto blog sleduji, tak jsem to musela komplet předělat a docela se povedlo. Právě tam najdete ony fotky z focení pod záložkou portfolio a project. Snad se vám budou líbit.
No a stránku najdete zde. Kdyby snad některá z blízkého okolí měla zájem o focení, tak na té stránce pod záložkou contact najdete okénko, kde mě můžete kontaktovat.

Mimo jiné zítra opouštím náš dům. Odjíždím na dovolenou na Slovensko. Žádný článek dopředu napsaný nemám, takže nic nevyjde celý týden. Potom se pokusím něco spáchat. Snad naberu na dovče dostatek inspirace. Minimálně chci přečíst několik knížek, tak pak můžu udělat alespoň recenze když už nic jiného.

Dneska mě taky čeká třídní rozlučák. S faktem, že už s nimi nebudu chodit do třídy jsem se smířila. Co se ale nemění, že nepřestávám mít pocit, že jsou mojí třídou a tou taky zůstanou.

No to je asi všechno, co bych měla na srdci. Tak si taky užijte prázdniny, popřípadě nastávající dovolenou.

P.S. Moje asi nejoblíbenější fotka z onoho focení. Kdybych sem musela dát všechny oblíbené, asi by to nestčilo na průměrný informativní článek..:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama