Mým snem je...

27. července 2012 v 16:57 | Lucie |  Ze života..
Každý máme nějaký sen. Někdo ho má jednoduchý a někdo tak složitý, že to stěží pochopí on sám. Já mám sen. Nechci ani mluvit o snech pocitových. O přáních, aby se něco stalo. Chci mluvit o snech hmotných. O něčem, co si můžeme přát. Něco jako Vánoce. Už dva roky jsem měla problém s tím, co si vlastně přát. Teď už moc dobře vím, co si přát, ale na vánoční dárek je to přece jen asi moc. Každopádně, když jsem o tom mámě řekla, ta mi řekla, že pokud chci něco takového tak si na to mám našetřit hezky sama.

Možná někdo poznal o čem mluvím. Je tady řeč o digitální zrcadlovce. Ne že by můj malý, růžový samsung nestačil, ale když ho tak srovnávám s máminým foťákem (to sice zrcadlovka není, ale i tak je na jiné úrovni) tak si říkám, že se s ním nedá vůbec fotit. Navíc teď mi začíná blbnout ještě kryt a foťák už pomalu ani nezaostřuje. Na normální fotky, jako fotky z dovolené to stačí bohatě, ale na nějaké hlubší záběry nebo profesionální focení opravdu nestačí.


Focení je mým koníčkem a tak bych taky ráda dosáhla určité kvality fotek, ale s mým foťákem asi těžko. Navíc když máte modelku a fotíte ji malým růžovým foťákem tak si připadáte spíše jak komediant, jak fotograf. Navíc se v poslední době zrcadlovky objevují všude. Takže když jdu po ulici a někdo má na krku zrcadlvku tak se na něj dívám, jak na svatý obrázek.

V posední době nedělám vlastně vůbec nic jiného než, že se po různých aukcích koukám po foťáku. No pardon, ale šest tisíc jen tak nenastřádám a navíc za šest tisíc stejně neseženu bůhví jak kvalitní foťák. Závidím všem co zrcadlovky mají a mým snem je jednu získat. V můj prospěch hraje i fakt, že jsem narazila na stránku www.hraveakuce.cz, kde se taková zrcadlovka dá sehnat za hubičku. Nějaká žena ji tam vyhrála za 263 Kč!! Chápete? Zrcadlovku, která je úplně nová obsahuje tělo, 2 objektivy a další příslušenství. Zrcadlovku Canon EOS 1100D, která stojí v normálu 14 300. To snad není ani možné. Budu se snažit zkoušet svoje štěstí a třeba se zadaří..

I když..v mém případě..;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama