Obchůdek!

7. května 2012 v 20:09 | Lůůůca |  For you..;)
Takže! Jarní odlehčení skříně je za mnou a překvapivě jsem zjistila, že skříň je zpola plná věcí, které jsem na sobě nikdy neměla a potom věcí, které jsem si na sebe vzala jednou a nic jim není a ve své podstatě si je tam nechávám jen, aby máma nemohla říct..
,,Neříkala jsem ti, ať si to nekupuješ!"
Takže..Nakonec to ale prostě muselo jít ven a bude mi úplně jedno, že to budu poslouchat u každýho kousku oblečení, ale tak. Je mi líto ho někomu jen tak dát, když je ve své podstatě nevyužité a mě přišlo mnohdy i na docela dost peněz a tak jsem se rozhodla, že ho rozprodám. Jo! Rozprodám své oblečení. Nechala jsem si jen to co nosím (a i tak je toho až, až..) a zbytek vám poskytnu tady na blogu jakožto možnost k odkoupení. Nejprve to tady jen zveřejním a na mail

lusykkka@seznam.cz

Můžete posílatz ,,rezervace" na určité kousky oblečení. Poté se objeví ještě i na aukru, takže..
Snad se vám bude líbit. Zítra mám volno, tak všechno zdokumentuju, nafotím a vystavím vám to sem.
Na co se můžete těšit?
No například na šaty, sukně, trika, tílka a halenky. Jsou tam i dvoje nebo troje rifle, košile a ještě přidám nějakou bižuterii.
Ceny se budou samozřejmě pohybovat v normě- budou nižší od původní ceny o tolik jak moc jsem je nosila. Většinu věcí jsem ale neměla víckrát jak dvakrát na sobě.
Takže se těšte na první várku..:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama