Cloud.. ..

15. května 2012 v 15:52 | Lůůůca |  Ze života..
Milovat někoho..tak těžké a lehké zároveň..tak krásné a škaredé zároveň..
Tak šťastné a nešťastné najednou..
Tak černé a bílé..
Někomu se může zdát, že milovat někoho je naprosto přirpozené. Ano je to velice přirozené. Někomu se zdá, že milovat někoho je pošetilé. Ano, je to pošetilé! Někomu se zdá, že milovat je blbost! Ano je to blbost! Někdo si myslí, že je láska mrcha! Ano láska dokáže být mrcha, záleží na tom jaká jsi ty k ní. Někdo, kdo se ještě nikdy nezamiloval, si myslí, že se nikdy nezamiluje. Zamiluje! Někdo, kdo si myslí, že nikdy nepotká toho pravého, lže! Každý máme svou spžízněnou duši a každý ji jednou najedeme. Kdybychom ji neměly nežily bychom. Nemohla by jsi žít, když by nežil on a on by nemohl žít, když nežiješ ty. O tom jak poznáš, že k někomu patříš už jsem tady asi psala..je to jednoduché a trapné.
Prostě tvoje srdce začne být do rytmu jeho jména a už nikdy nepřestane..
Někomu se zdá, že brečet pro někoho je blbost. Není, je to důkaz, že toho člověka opravdu miluješ. Slzy jsou důkazem lásky..Tak si kldině lásku dokazujme od rána do večera..
Někdo ví, že se už nikdy nezamiluje. A ví to dobře. Někdo ví, že k někomu patří. A ví to dobře. Někdo ví, že si nikdy nenajde kluka, a ví to dobře. Jenže to to musíte opravdu vědět. Ne, že pronesete..já si nikdy nenajdu kluka..to lžete. Ale musíte to cítí uvnitř. A to necítí nikdo!
Někomu se může zdát, že milovat někoho je lehké. Těmhle lidem bych se vysmála do obličeje!
Abych řekla pravdu...milovat je ta nejtežší věc v mém životě. Nikdy to nebylo tak těžké. Vždycky to byla zamilovanost, sranda, pohoda, šílení, snění..
Teď je to....čekání...
Smartie_20love_20coaster_20_5b_5d_large

Člověk, co si nemyslí, že nikdy nenajde toho ke komu patří je blázen, cvok, kdokoliv...Je naivní..
Věděla jsem, že ani k jednomu nepatřím..mohla jsem to hodit za hlavu..nedokázala jsem pro ně brečet..nedokázala jsem na ně nezapomenout..zapoměla jsem na ně na první pokus..nevadilo mi to, že jsem se odmilovala..kdyby přišel jinej brala bych ho..nebála jsem se jít dál..věděla jsem, že přijde..
A on přišel! Je tady..a já?
Já čekám a budu čekat..budu čekat, jak dlouho bude potřeba. Lidé si myslí, že jsem cvok. Možná si myslí, že dělám chybu. Ŕíkají, že zrtácím čas. Jenže já ten čas ztratit chci, já chci tu ,,chybu" udělat. Já totiž vím, že to chyba není. I kdyby byla..já vím a věřím, že není!
Samota je náhodou děsně fajn. Stojí za to být sama, jak být s někým jiným. Ta představa mi nahání mráz po zádech. Ke všemu teď, TEĎ! Už vím, že nikdo další nepřijde..ani nechci, aby chodil někdo jinej..věřím, že nikdo jinej nepřijde..nesmí!!
Prostě kdybych měla být s někým jiným, nešlo by to. Nemůžu být s někým jiným, i když zbožňuju někoho jiného. Při každém doteku bych si říkala, jaké to by to bylo kdyby se mě dotýkal on. Při každém polibku bych si říkala, jaké by to bylo kdyby mě políbil on..a nebyla bych šťastná! Nikdy!
Bojím se, že když to sem napíšu..změní se něco..i když..věřím, že ne.
Změny nedopustím a já vím, že ač jsem slabá, tak dokážu špatným změnám čelit.
Láska mě vysiluje, dělá ze mě oživlou mrtvolu, ale jedinej, JEDINEJ důvod, proč to nevzdávám..
je ON!
Jedinej blbej důvod na světě. Jedinej důvod proč vlastně vůbec žít.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama