Oni jsou naši ochránci!

12. ledna 2012 v 16:56 | Lůůůca |  For you..;)
Sedím na zemi v tělocvičně a sleduji dění. Holky po sobě různě pokřikují a nahrávají si míč a snaží se vybít ten druhý tým..S pohledem upřeným do neznáma se opírám o dřevěnou ,,klec", která chrání kamna, které zrovna moc nehřejí. Na záda mi foukají jen lehce a mě je zrovna taková zima!

V dnešní době feministek, jsem byla imrvére naštvaná, jak to mají kluci lehké. Že nemusí toto a toto, a nemají tohle a támlecto a naopak mají kde cos, a prostě mi to přišlo nefér. Navíc mě dost doráželi takové ty kecy jako, že když měl kluk 30 holek tak je borec a když měla holka 30 kluků, tak je to děvka a podobně. Třeba mě dostávalo, že když holka zavolá klukovi ,,kde je?", tak je to žárlivá feministka, která si myslí, že si to právě teď s nějakou rozdává a když zavolá kluk holce ,,kde je?", tak je to jen milý a statostlivý přítel, který na ni stále myslí a bojí se o ni. To mě akorát tak utvrzovalo v tom, že je to pravda. Jenže jednoho dne se mi na tohle změnil totálně pohled.

Bylo to dvanáctého ledna 2012. Toho dne jsme se ve škole dívali na film s Benem Afleckem, ,,Pearl Harbor" a to byl film, který mi otevřel oči. Vždiť právě to chlapi vymysleli pro nás označení ,,něžná polovička" nebo ,,něžné pohlaví". Říkají nám tak, protože jsme něžné a oni jsou tady od toho, aby nás chránili. Vždiť jaké jsme měli štěstí, že i ve válce nás ušetřili. Nemuseli jsme bojovat, nic...To chlapi umírali proto, aby nám zachránili životy. To chlapi jsou vlastně hrdinové, ale jen se musí umět chovat. Nikdo nestojí o tlustého, slizkého opilce, který se nás neumí ani zastat. Každá žena je jako křehká květinka, která potřebuje ochránce a toho nám mají dát muži. Tak pánové už otevřete oči a dívku po které vám prahne srdce běžte chránit a ne že budete stát opodál, koukat se jak nám ubližují a říkat si jestli něco máte nebo nemte udělat!

Kdyby byli všichni muži jako Ben Affleck (nemyslím jen vzhledově- i když to by vůbec nevadilo), tak by jsme nejspíš každá měla svého ochránce. Jemu prostě ten ochranářský instinkt kouká z očí. Navíc o tom, jak jsme pro kluky důležité nám dokazují v mnoha písničkách. Opravdu se někdy zaposlouchete do textu nějakého zpěváka (který není gay :) a v každém textu hrajeme roli. Kluci nás potřebují, stejně jako my potřebujeme je!

Některým klukům to prostě kouká z očí. Že tě chcou a budou chránit! Díky tomu poznáš, že jim na tobě záleží a že jsi pro ně důležitá. Některým klukům to kouká z oči jen někdy. Někteří to umí šikovně schovat a některým nejde o nikoho jiného než nějkrásnější holky školy a o sebe samé!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 smutna smutna | Web | 12. ledna 2012 v 17:01 | Reagovat

Zjisti jestli te miluje, mrkni na muj webik !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama