Brrr!

7. ledna 2012 v 18:06 | Lůůůca |  Diary
Po včerejším nápadu vyjet si na lyže se tak opravdu stalo. Ráno po snídani jsme se nachystali a v deset jsme vyráželi z domu obklopeném zelenou trávou. Vážně! Nikde ani hrstka sněhu.
Sotva jsme se dostali za polovinu vesnice tak už všude bylo sněhu na sněhule! U nás je to tak normální. V naší devíti kilometrové vesnici máme dole sotva centimetrovou nadílku zatímco na horním konci mají kolem 35 cenťáků! Prostě to tak je. Zatímco oni můžou bobovat na sněhu my se můžeme leda tak klouzat na blátě!
Cesta byla vcelku krátká. Kolem hodiny. Taky Nové Město na Moravě není bůhví jak daleko. Nohy mi mrzly už v autě a mírně jsem se děsila nazouvání lyžáků a navíc jsem měla stát poprvé na nových lyžích, které v mých představách dostávaly sáhodlouhé rozměry. Že měří jen 140 cm jsem zjistila teprve až jsem své nohy narvala do lyžáků. Dokulhala jsem se až na kopeček, kde jsme měli spicha se strejdou, tetou a sestřenkama.
Zamířili jsme ke kiosku a taťka šel koupit lístky. Rychle jsem si nazula lyže, které šli překvapivě lehce a ,,doodstrkala" jsem se až do fronty.
Debilně měli udělané, že místo kde se stála fronta na sedačkovou lanovku, byla zledovatělá a plná malých kopečků a vydrápat se na něj byl téměř nadlidský úkol. Nejdenou se mi to rozjelo dozadu a narazila jsem do někoho. Díky bohu jen lehce. Dost veselá by byla představa té řetězové reakce, když za mnou bylo minimálně 40 lidí..:D
Poté co jsme usedli s obavami z vystupování na lanovku se samozřejmě lanovka hned zastavila a zhoupla, tak, že naprosto přesně vím proč nejezdím výtahama. Spolu s ní se zhoupl i můj žaludek a nebylo by veselé hned hodit šavli..:)
Po pár jízdách jsme se s lyžemi spřátelily a jízdu jsem si užívala naplno. Hodně mě rozesmálo, když jsme se rozjížděli, tak hned ze začátku lanovky byl chlap kterej tam sbíral snowboard a křičel do toho na chlápka, kterej kontroloval nájezdy na plošinu..
,,Ty vole! Tady někomu spadl snowboard i s botama!"

Takže snad to ten dotyčný či dotyčná nějak zvládl, ale každopádně mu nebo jí děkuji za perfektní pobavení..:D :D
Po příjezdu domů jsem zasedla k počítači a v rychlosti napsala tyhle řádky ve kterých vám chci ještě slíbit článek o nové kolekci v Tally Wejlu, kde mají mimo jiné zrovna velké slevy a taky jsem vám chtěla sdělit, že se hrozně těším na večer a ani moc nelituji, že jsem nejela na basket, protože dávaj ,,Hříšný tanec" a ten kdybych neviděla, tak bych to nepřežila. Prostě je to můj..NEJ..film..:)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama