Krása je povrchní!

24. září 2011 v 15:46 | Lůůůca |  For you..;)
Dlouho jsem přemýšlela nad titulkem článku. Chtěla jsem napsat článek, který by mluvil o tom, že krása není důležitá a že ta pravá krása se ukrývá uvnitř. Přece je to většinou tak že hezké holky jsou úplně vygumované a ty škaredé co nosí brýle a rovnátka a mají kudnaté vlasy a nekvalitní pleť jsou naopak chytré a moc fajn. Jenže na to nikdy nikdo nepřijde, protože se s nimi nikdo nebaví kvůli tomu , jak vypadají. Byly by jste řekli, že ony za to nemůžou (pokud ovšem nejsou zohaveny kvůli nějaké havárce či nehodě), ale ony za to můžou. Divli by jste se, co se sebou člověk dokáže udělat a tuplem, co s člověkem dokáží udělat jiní. Člověk sám na sebe kouká, jako na nehezkého tvora a když se upraví a líbí se sám sobě, tak to neznamená že se to bude líbit ostatním ( ale možné to je). Kděžto když vás upraví někdo, a jeho výtvor se mu líbí, tak to přece jen něco znamená. Lidé sami na sebe koukají moc kriticky a skrz prsty a proto by jsme všechny měli věřit lichotkám, i když jsou jen od kamarádky.
Mám deprese, protože všude kolem mě je tolik hezkejch holek a tolik hezkejch kluků, jenže ti hezcí kluci už dávno chodí s těmi hezkými holkami. Ke všemu když máte krásnou kamarádku a každej se za ní kouká, tak je vám to tuplem jedno, protože víte, že nemáte vedle ní šanci. Přijde vám, že kdyby si měli kluci vybírat mezi vámi a mezi ní, tak je to jako by si měli vybrat mezi posměchem a oblíbeností, a co si asi každý vybere?
Pravou lásku poznáte, tak že kvůli vám klidně podstoupí i posměch, a je mu to jedno protože může být ve vaší blízkosti. O čem že je tenhle článek? Na to se ptám i já a odpovědí je, že je o všem a o ničem. Snažím se poukázat na to, že jsme všechny hezké, i když se sami sobě nelíbíme. Je mi ve své podstatě líto že je moje kamarádka, tak hezká a já vedle ní vypadám jak chudá příbuzná, ale uklidňuji se tím, že každý kluk má jiný vkus. Nejhorší ovšem je, že ona je taková ,,univerzální"- myslím tím že se líbí každému.
Sice mi zvedlo sebevědomí, když se na mě včera celou dobu, co byl basket na mě koukal jeden blonďák, ale....
Prostě mím jedním velkým snem je být krásná. Mít krásné, dlouhé, dokonalé vlasy v překrásné barvě, mít přenádherné dlouhé řasy a být krásně oblečená a psát si se svým skvělým černovlasým klukem s tím nejvíce sexy úsměvem, co mě zaručeně dostane do kolen! Měli bychom si jít za sny i když víme, že jsou nesplnitelné! I když možná proto někdo velice chytrý vymyslel spojení která si neustále musíme opakovat při cestě za naším snem a to : ,,nic není nemožné" a ,,zázraky se dějí" :)
Proč? Protože naděje umírá poslední!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 my-fashion-shop my-fashion-shop | Web | 25. září 2011 v 19:23 | Reagovat

Ahoj, :) Krásný design :D Všimla jsem si že máš modrou,puntikovanou sukni z new yorkeru,neprodala bys mi jí prosím ? :) :D
Dlouho ji sháním :D

2 my-fashion-shop my-fashion-shop | Web | 25. září 2011 v 19:35 | Reagovat

Nebo nevyměnila bys  ? :)

3 Lůůůca Lůůůca | 26. září 2011 v 7:51 | Reagovat

[2]: Promiň, ale jsem dvě. Hrozně dlouho jsem ji skáněla a nakonec jsem ji sehnala asi o 400 levnějc..:) Takže ne..:) Promiň..:)

4 Ká | Web | 2. října 2011 v 9:12 | Reagovat

Docela zajímavé názory,.. nicméně nesouhlasila bych hned s tím úvodem, protože tyhle "krásné" holky mají ve skutečnosti ve většině případů pleť příšernou, přetřenou tunou make-upu (nic proti němu, jenom proti té "vrstvě"), vlasy zhuštěný či jinak uměle upravený, nehty gelový a co na nic samotných opravdu zbyde hezkého? Dobře, my normální holky to víme, vysvětlujme to chlapům,.. Pravda je, že my "normální" holky to máme složitější, protože páni tvorstva za těmahle potvorama lezou pořád a pořád nebo jim minimálně dost dlouho trvá než jim dojde, že jsou jim tyhle "krásky" k ničemu.. Ale ty jsi docela hezká holka, určitě to s klukama nemůžeš mít tak hrozný a z vlastní zkušenosti vim, že nikdy si nemůžeš najít kamarádku, o který si myslíš, že je hezčí než ty...

5 hogreta hogreta | E-mail | Web | 3. listopadu 2011 v 17:29 | Reagovat

I ty brepto. Jsi normální, krásná holka, nechápu, proč si o sobě myslíš něco jiného. A máš nádherné modré hluboké oči, ty by ti spousta holek mohla závidět.

"Měli bychom si jít za sny i když víme, že jsou nesplnitelné! " Pokud si už dopředu myslíme, že je ten sen nesplnitelný, tak to se na to rovnou můžeme vykašlat. Musíme doopravdy věřit tomu, že náš sen splnitelný je - a je jedno, jak moc je střelený. Pokud si budeme myslet, že je splnitelný, tak taky splnitelný bude:)

6 Lůůůca Lůůůca | 4. listopadu 2011 v 13:30 | Reagovat

Děkuji..:) Člověk je sám sobě největším kritikem..:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama